25-latek jechał prawie 200 km/h po Szli. Stracił prawo jazdy!

W miniona sobotę, 8 lutego 2020 roku, tuż po godzinie 15:00 w Szli (gm. Przasnysz) policjanci z przasnyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 25 – letniego kierującego BMW, który pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości do 70 km/h w terenie zabudowanym, poruszał się z prędkością 195 km/h.

Z uwagi na rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości (o 125 km/h) w terenie zabudowanym, 25 – letni mieszkaniec gm. Jednorożec został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci miłośnikowi szybkiej i niebezpiecznej jazdy zatrzymali prawo jazdy.

Przypominamy, że kierowca, który przekracza prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h, musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli w tym okresie będzie nadal prowadzić pojazdy, to okres ten zostanie przedłużony do 6 miesięcy. Natomiast w przypadku kiedy kierowca w przedłużonym okresie nadal nie będzie stosował się do decyzji to w takim przypadku, starosta wyda decyzję o cofnięciu jego uprawnień do kierowania.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
11 miesięcy temu

Co za ciul

Wojtas
Wojtas
11 miesięcy temu
odpowiada  Konrad

To nie ciul tylko Dzik pozdro

Zxr
Zxr
11 miesięcy temu

A czemu sprawa nie została skierowana do sądu? No bez jaj! 195km/h w terenie zabudowanym mimo że z ograniczeniem do 70 to już nie jest nadmierna prędkość tylko potencjalny morderca.

Xyz
Xyz
11 miesięcy temu

W końcu go mają… Dzień w dzień, zapierniczał, wyprzedzał sznur samochodów bez względu na warunki pogodowe, lepsza policja niż mieli by go zdrapywać z drzewa…

Klara
Klara
11 miesięcy temu

Chyba wiem o kogo chodzi,ten typ powinien miec zabrane dawno prawo jazdy jeździ tak caly czas gowniaz jeden ,az kogos zabije wtedy moze się opamięta.

Szofer
Szofer
11 miesięcy temu

Dobrze jeździł, tyle czasu i bez wypadku to szacun 😉

Krzyś
Krzyś
11 miesięcy temu

Powinno go się też wysłać na badania psychiatryczne, przed oddaniem uprawnień.