25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu

15 stycznia 2017 r. będzie miał miejsce 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również i w Przasnyszu działa sztab, który został zarejestrowany i posiada nr #3936. Najbliższy finał tak jak i ubiegły organizują razem Auto Moto Klub „Rzemieślnik” i Miasto Przasnysz.

Sztab zarejestrowany jest w Przasnyszu, ale swoim zasięgiem obejmuje gminy z Powiatu Przasnyskiego. Na chwilę obecną, współpracę zadeklarowały Chorzele, Parciaki, Krzynowłoga Mała i Krasne. Mamy nadzieję, że również inne miejscowości z terenu powiatu przyłączą się i „zagrają” razem z nami.

Aktualnie w sztabie trwa zbieranie ankiet wolontariuszy, którzy mają ochotę kwestować podczas finału. Ankiety, które można pobrać ze strony www.amkrzemieslnik.pl należy wypełnić i wraz ze zdjęciem w wersji cyfrowej o rozdzielczości min. 800×600 pikseli dostarczyć do sekretariatu Burmistrza Przasnysza pok. 36 Urzędu Miasta w terminie do 6 grudnia br.

Poza naborem na wolontariuszy przygotowujemy i wysyłamy drogą pocztową prośby do firm, instytucji i osób prywatnych, które zechciały by wesprzeć działanie przasnyskiego sztabu. Liczymy tu przede wszystkim na różnego rodzaju gadżety, vouchery itp., które moglibyśmy zlicytować podczas najbliższego finału. Podczas poprzedniego finału z samej licytacji uzyskaliśmy kwotę 11.120,00 zł.

Zapraszamy do śledzenia fanpage #PrzasnyskiSztabWOŚP na FB, na który informujemy o wszystkich aktualnościach z życia sztabu, a w razie pytań prosimy o kontakt mailowy: wosp.przasnysz@gmail.com.

SIEMA

Mariusz Prusik

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments