22-letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe zatrzymany z narkotykami!

Przasnyscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW kierowany przez 22-letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie 0,855 gramów mephedronu. Mężczyzna za posiadanie zabronionej substancji odpowie przed sądem.

Wczoraj (06.08.2018r.) około godz. 11:30 na ul. Kolejowej w Przasnyszu policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej BMW. Podczas kontroli policjanci na siedzeniu pasażera zauważyli portfel kierującego, a w jego wnętrzu znaleźli foliowe zawiniątko z zawartością substancji koloru brązowego o wyglądzie i zapachu mephedronu. Mężczyzna, 22-letni mieszkaniec gminy Czernice Borowe oświadczył, że zawiniątko znalazł na tylnym siedzeniu BMW i schował do portfela wiedząc, że jest to „kryształ”.

W KPP w Przasnyszu policjanci zbadali znalezioną substancję testerem narkotykowym który wskazał, że badana substancja to mephedron. Policjanci dokonali następnie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz budynków gospodarczych w miejscu zamieszkania 22-latka jednak nie znaleźli już zabronionych prawem substancji.

Mężczyźnie za posiadanie mephedronu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments