18-letni makowianin zebrał 21 punktów karnych w kilka minut!

Przed sądem odpowie 18-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, który w krótkim czasie popełnił szereg wykroczeń drogowych. Jego wyczyny zarejestrowali policjanci z ciechanowskiej drogówki. Młody kierowca musi liczyć się z utratą prawa jazdy.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji zatrzymali młodego kierowcę hondy, który prawo jazdy posiada zaledwie dwa miesiące. Policjanci zauważyli pojazd honda na krajowej 60-ce, 18-latek, który kierował samochodem nie zważając na obowiązujące przepisy ruchu drogowego, w miejscowości Gogole Wielkie wyprzedzał pojazdy nie stosując się do linii ciągłej, na przejściu dla pieszych i w rejonie skrzyżowania.

W miejscowości Gołymin-Ośrodek wyprzedzał pomimo podwójnej ciągłej. Mężczyzna w trakcie kontroli drogowej nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy. Młody kierowca w krótkim czasie uzbierał 21 punktów karnych a to nie pierwsze punkty, które już zdążył zdobyć 18-latek. Nieodpowiedzialny kierowca musi liczyć się z utratą prawa jazdy, czeka go również odpowiedzialność przed sądem.


Źródło KPP Ciechanów
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments